Antykwariaty Antykwariat znajdź książkę szukaj wyszukiwarka książek książki niemieckie angielskie francuskie łacińskie rosyjskie aukcje antykwaryczne obsługa
O ANTYKWARIACIE
USŁUGI
KONTAKT
 Druki - wybór oferty
POLSKIE POLONICA
OBCOJĘZYCZNE
POSZUKIWANE
WYSZUKIWARKA KSIĄŻEK
WYCENA KSIĘGOZBIORU
SKRADZIONE ZAGINIONE
SKRÓTY UŻYTE W OPISIEAntykwariat InterLibros oferuje usługi aktywnego wyszukiwania rzadkich lub trudno dostępnych książek, czasopism, druków ulotnych itp.
W ciągu 48 godzin od uzyskania niezbędnych danych pozwalających na identyfikację poszukiwanego druku udzielamy odpowiedzi per e-mail załączając koszt dostarczenia książki na wskazany adres.

Opis poszukiwanej pozycji prosimy słać drogą elektroniczną.
Standardowe dane:
nazwisko autora
pierwsze słowa tytułu
rok wydania i nazwa oficyny (opcjonalnie)
sugerowana cena (opcjonalnie)
rodzaj oprawy (opcjonalnie)

Dysponując zintegrowaną bazą pozycji księgarskich i antykwarycznych, pozostających w zbiorach naszych, zaprzyjaźnionych antykwariatów, oficyn wydawniczych i w prywatnych kolekcjach, jesteśmy w stanie na życzenie dostarczyć pod wskazany adres każdy druk, nowy i stary, polski i obcojęzyczny.
W przypadku nie odnalezienia druku, w porozumieniu z Zamawiającym, pozycję publikujemy w naszym Katalogu Książek Poszukiwanych.

Usługę poszukiwania druków i umieszczenia w Katalogu Książek Poszukiwanych świadczymy nieodpłatnie.
Osobom prywatnym zasyłamy zamówiony druk po ustaleniu ceny i otrzymaniu przedpłaty przelewem bankowym.
Zamawiające firmy, instytucje państwowe i społeczne, płatników podatku VAT prosimy o wcześniejsze podanie numeru NIP i przekazanie upoważnienia umożliwiającego przesłanie faktur VAT bez podpisu odbiorcy.


e-mail: biuro@antykwariaty-antykwariat-antiquariat.waw.pl